Biz

20 Yıldır öğrenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Buluton, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve işinde uzmanlaşmış, profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır.

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler için gerekli olan analiz ve takibi büyük bir ustalıkla yapan Buluton, hedeflerinize en uygun olacak şekilde ürettiği çözümleri katma değerli hizmetlere dönüştürerek değişim ve farklılık yaratır, yönetir ayrıca sürekliliğini sağlar.

Her türlü detayı göz önünde bulunduran Buluton, hizmet kalitesinin deneyim ve detaylarda saklı olduğunu göz önüne alarak, uluslararası standartlara uygun, kullanıcı dostu çözümler ile üstün hizmetler sunar.

Açık kaynak kodlu yazılımların yanı sıra sizden gelen talepler doğrultusunda dünya devi yazılım ve donanım firmalarına ait çözümleri de tercih eden Buluton, yatırım maliyetlerinizi en aza indirmek için büyük bir titizlik ile ihtiyaç analizi yaparak, sektöre özel profesyonel hizmet ve çözümler sunar.

Nasıl Çalışıyoruz?

Buluton, müşterilerinin ihtiyaçlarına eksiksiz olarak karşılamayı prensip edinmiştir. Yazılım geliştirme sürecinde, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir ve aşağıdaki süreci takip ederek maksimum verim almaktadır.

Planlama: Müşterimiz ile bir araya gelip, proje için fizibilite ve planlamanın yapıldığı süreçtir.
Analiz: Projenin tüm işlevlerinin detaylı olarak belirlendiği süreçtir.
Tasarım: Proje detaylarının bileşenlerine ayrılıp, yapılacak işlemlerin adım adım belirlendiği süreçtir.
Üretim: Projenin, planlanan bileşenlerin geliştirilme aşamasıdır. Ayrıca geliştirme sürecince alfa testleri yapılmaktadır.
Test: Müşteriye sunmadan önce beta testlerinin gerçekleştirildiği süreçtir. Testler bitiminde proje yayınlanmaya başlar.
Bakım: Proje yayına alındıktan sonra oluşabilecek hataların giderilmesi, yazılımın iyileştirilmesi ve yeni işlevlerin eklenmesi süreçleridir. Bu süreç zarfında kullanıcılardan gelen bilgiler doğrultusunda bu istekler gerçekleştirilmektedir.

İş Ortaklarımız

Ticari Bilgilerimiz

Buluton, hizmet akışının sürekliliğini sağlayabilmek, güven ve kaliteyi en yüksek seviyede tutabilmek için, yenilikleri sürekli takip ederek uygulamakta ve sizlere sunmaktadır.

Hemen teklif isteyin!

Projelerinizi yapmak, mevcut sitenizi yenilemek, mobil uygulama sahibi olmak veya sosyal medya yönetimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.