Dijital Pazarlama

Buluton, işletmenizin dijital mecradaki tüm dijital pazarlama ihtiyaçlarınıza katma değerli çözümler sunar.

Dijital pazarlama, geleneksel pazarlamayı uygun maliyetli ve etkileşim avantajlarıyla arkada bırakmıştır. İnternet, sosyal medya ve mobil platformlar kullanılan verimli pazarlama yöntemidir.

Pazarlamanın temel prensipleri uygulanan dijital pazarlama, tüketici davranışına yaklaşımı ile pazarlama trendi olmuştur.

Türkiye nüfusunun %50'si aktif internet kullanıcı olduğu içim markalara ciddi avantajlar sunmaktadır. Markalar sosyal medya ile bilinirliğini arttırırken, internet ve alternatifleri ile ürünlerini satmaktadır.

Buluton, markalara dijital mecrada varlığını arttırma çözümleri sunmaktadır.

İçerik Üretim ve Yönetimi


Hedef kitlenize ulaşmak için en uygun içerik stratejisi


İhtiyaçlarınıza uygun hazırlanmamış içerik, ziyaretçilerinize sıkıcı veya verimsiz bir işletme olduğunuzu yansıtabilir. İçeriğinizin hedef kitlenize ulaşması için en uygun içerik stratejinizi oluşturmanız gerekmektedir.


Detaylar

E-Mail Marketing


Doğru hedefe, doğru içerikleri, doğru zamanda ulaştırmak


Markaların ürün tanıtımı, bilgilendirme veya kutlama gibi mesajların hedef kitlesine e-posta ile ulaşılmasıdır. Doğru stratejilerle yapılan e-mail marketing (e-posta pazarlama) markalar için yüksek kazanç sağlayan pazarlama modelidir.


Detaylar

Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medya yönetimiyle sosyal mecralar üzeriden hedef kitlenize ulaşın


Sosyal medya yönetimi ile markalar uygun tüm sosyal mecralar üzeriden hedef kitlesiyle iletişimde kalır. Bu süreçin bilinçli ve etkin biçimde yönetilmesi önem arz etmektedir.


Detaylar

Facebook Reklamı


En çok kullanılan sosyal medya mecrası


Facebook dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya mecrası olduğu için, potansiyel müşterilerinize doğru hedefleme ve iletişimle marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.


Detaylar

Instagram Reklamı


Görsel sosyal medya mecrası


Instagram dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya mecralarından olduğu için, potansiyel müşterilerinize doğru hedefleme ve iletişimle marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.


Detaylar

Google AdWords Reklamı


İşletmelerin pazarlama faaliyetleri için güçlü çözümler


Google üzerinde arama yapıldığında ilgili kelime ile alakalı binlerce siteyi sıralayarak listeler. Ancak binlerce site arasından ilk sayfada listeye girmek oldukça zor olduğu için Google AdWords burada çözüm sunmaktadır.


Detaylar

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)


Arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlamada en iyi faydalanma yöntemlerinden biridir


Arama motorlarında her zaman bulunabilmek adına yapılan iyileştirme ve optimizasyon işlemlerdir. Önemli olan ilk sıralamalarda olmaktır. Çünkü potansiyel müşterileriniz ilk sayfada çıkan sonuçlardan birine tıklama oranı çok fazladır.


Detaylar

Hemen teklif isteyin!

Projelerinizi yapmak, mevcut sitenizi yenilemek, mobil uygulama sahibi olmak veya sosyal medya yönetimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.