Kurumsal Web Tasarımı

Güncel teknoloji, profesyonel tasarım, kontrol daima sizde

Günümüzde hem sektör liderleri, hem de büyümeyi amaçlayan küçük ve orta ölçekli işletmeler kurumsal web sitesi sahibi olmanın avantajlarından faydalanıyor. Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliğini yansıtan, ürün ve hizmetlerinizi içeren sayfalarınızı pazarlama stratejilerine göre kurgulayan, güncel web teknolojileri kullanan ve profesyonel tasarlanmış internet siteleridir.

Kurumsal web siteleri, mevcut müşterilerinizin size olan bağlılığının artmasını sağlarken potansiyel müşterilerinizle de aranızdaki güven unsurunu inşa eder ve rakip işletmelerden bir adım önde olmanızı da kolaylaştırır.

Kurumsal internet sitelerinin bir diğer en önemli özelliği ise içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan kontrol paneli aracılığı ile sitenin tüm içeriğinin müşterinin kontrolü altında olmasıdır. Web sitesi yönetim kontrol paneli site güncellemeleri konusunda getirdiği kolaylık, hız ve uzun süreli maliyet avantajı ile tercih edilmektedir.

Buluton bünyesinde bulunan kıdemli yazılım geliştiriciler tarafından hazırlanan içerik yönetim sistemi kullanıcılara stabil, sorunsuz ve ihtiyaçlara göre uyarlanabilir esnek bir sistem sunar. Gerçekleştirilecek projelerin başından sonuna kadar, profesyonel tasarım anlayışı ile planlama aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar.

Hemen teklif isteyin!

Projelerinizi yapmak, mevcut sitenizi yenilemek, mobil uygulama sahibi olmak veya sosyal medya yönetimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.