Web Yazılım

Buluton, İhtiyaçlarınıza özel, kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış ve hızlı çalışan web yazılım uygulamalamaları geliştirir

İşletmeler genellikle iş süreçlerine tam uygun hazır paket yazılım bulamayabiliyor. Mevcut yazılımlar ya eksik kalıyor yada fazla büyük olduğu için gereksiz maliyetler doğuruyor. Bunun için işletmeler iş süreçlerine uygun yazılım hizmeti almaktadır.

Süreçlerinize özel yazılım sahibi olmak her ne kadar maliyetli gibi algılansada, işletme verimliliğinizi arttırdığı için sürekli tasarruf sağlamaktadır.

İşinize özel yazılım geliştirmek bir süreçtir ve bu süreçte işletme ihtiyaçlarınız iyi analiz edilmelidir. İyi planlanarak hazırlanan yazılımlar işletmeleri başarıya taşımaktadır.

Buluton ile yaratıcı ve amacınıza uygun web yazılımlarını tasarlıyor ve sizin için sorunsuz çalışan web yazılımları inşa ediyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme


Markalara ciddi fırsatlar yaratıyoruz


İhtiyaçlarınıza özel, kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış ve hızlı çalışan mobil uygulamalamalar geliştiriyoruz.


Detaylar

E-Ticaret Yazılımı


E-Ticaret ile ürün ve hizmetlerini internet üzerinden pazarla


E-Ticaret sadece bir yazılım değildir. Ürünü tedarikten, teslimata kadar uzanan iş sürecidir. Firmaların bu geçisinde danışmanlık hizmeti alması önemlidir.


Detaylar

B2B Web Yazılımı


B2B web uygulamaları ile hata riskini azalt, zaman kazan


Elektronik iş modellerinden B2B, işletmelerin bayileri ve tedarikçileri ile olan iş süreçlerini elektronik ortamda yönetebilirsiniz.


Detaylar

Facebook App Geliştirme


Facebook uygulamaları ile verimli dijital pazarlama


Markalar sahip olacakları Facebook uygulamaları ile yarışmalar düzenleyebilir, kayıt alabilir veya bilgilendirme uygulamaları ile hedef kitlelerine ulaşabilir.


Detaylar

Hemen teklif isteyin!

Projelerinizi yapmak, mevcut sitenizi yenilemek, mobil uygulama sahibi olmak veya sosyal medya yönetimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.