Dijital Tasarım

Buluton, işletmenizin dijital mecradaki tüm dijital tasarım ihtiyaçlarınıza katma değerli çözümler sunar.

İnternet ve dijital mecra eski pasajlar gibi bir çok işimizi halledebileceğimiz alanlar haline gelmiştir. Bunun için insanlar internette çok fazla zaman geçirmeye başlamıştır. Böylelikle insanların dikkatini çekebilecek bir ortam oluşması ile internet satış ve pazarlama mecrasıda olmuştur.

Dijital mecra için yapılan tüm tasarımlar dijital tasarım olarak adlandırılmaktadır.

Dijital mecra denilince ilk akla gelen web tasarım ve web yazılım olsada, işletmeler dijital mecrada varlığı göstermesi için logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımlarına, reklam için banner tasarımı ve e-bülten tasarımlarına ihtiyaç duyarlar.

Logo Tasarımı


İşletmenin kimliğini yansıtır


Logo, bir işletmenin kimliğini ifade eden en temel unsurdur. Bunun için logo tasarımı, kurum için tasarım çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.


Detaylar

Kurumsal Kimlik Tasarımı


Kurumsal kimliğinizi tamamlayacak özgün ve yaratıcı fikirler


Kurumsal kimlik, kurumunuzu temsil edecek kartvizit, klasör, dosya, katalog, broşür, web sitesi, fatura ve antetli kağıt vb. tasarımların tümüdür.


Detaylar

Katalog ve Broşür Tasarımı


Müşterilerimize basılı işlerde de en uygun çözümler


Müşteri ziyareti, toplantılar veya fuarlarda kullanabileceğiniz görsel estetiğe sahip katalog ve broşürler tasarlıyoruz.


Detaylar

Banner Tasarımı


Pazarlamaya uygun banner tasarımları


Reklam görseli veya öne çıkarmak istediğiniz ürün, hizmet ve promosyonlarınız için banner tasarlıyoruz.


Detaylar

E-Bülten Tasarımı


Ürün ve hizmetlerinizi en uygun maliyetlerle pazarlayın


Başarılı e-posta pazarlamanın yapılması için, e-postaların standartlarına uygun tasarlanması gerekmektedir. Böylelikle spam filtrelerinden başarıyla geçer ve tüm e-posta servislerinde düzgün görüntülenir.


Detaylar

Hemen teklif isteyin!

Projelerinizi yapmak, mevcut sitenizi yenilemek, mobil uygulama sahibi olmak veya sosyal medya yönetimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.