Mobil Uygulama Geliştirme

Türkiye mobil uygulama pazarında Dünya'da ilk 10 arasında

Mobil cihazların kullanımı artmasıyla beraber, ihtiyaçlarımıza özel geliştirilmiş mobil uygulamalarda gün geçtikçe artmaktadır.

Türkiye, mobil uygulama pazarında dünyada ilk 10 arasında yer almaktadır. Önümüzdeki bir kaç yıl içinde markalar açısından ciddi fırsatlar yaratacaktır.

Mobil cihazların işletim sistemlerine göre geliştirilmiş ve mobil cihazın donanım kaynaklarını kullanan yazılımlara mobil uygulama denilmektedir.

Mobil uygulamalar cihaza kurulduğu için mobil web sitesi tasarımları ve responsive web tasarımlarına göre farklıdır. Mobil uygulamların cihazın kamera, gprs veya push mesaj gibi özellikleri kullanmasıyla önemli avantajlar sağlamaktadır.

Buluton, bünyemizdeki kıdemli mobil uygulama geliştiricileri ile ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Kullanıcı deneyimi ve uygulamaların hızlı çalışması gibi en önemli kriterleri göz önünde bulundurmaktadır.

Sadece birkaç yıl içinde internete bağlanan her 100 kişiden 87'si mobil cihaz kullanacak!

Hemen teklif isteyin!

Projelerinizi yapmak, mevcut sitenizi yenilemek, mobil uygulama sahibi olmak veya sosyal medya yönetimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.